Persoonlijke hulpmiddelen
Inloggen

Tijden en klassement van de sportdag op het Midland Circuit 26 april 2015

Het niveau was vaak hoog en de tijden lagen vaak dicht bij elkaar, zodat er na veel rekenwerk zelfs nog een ex aequo uit de bus kwam.

Tijden ochtendsessie

308 Dirk Smits MG B   01:07.507
302 Jochem v.d. Bosch MG B GT V8   01:10.093
211 Camiel Verkuijlen MG F Trophy 160   01:12.432
307 Piet Smits MG B V8 Sebring   01:13.472
209 Hubert Schilder MG F Trophy 160   01:13.514
305 Ferrie Meijers MG Midget   01:14.019
204 Amnon Hoppe MG F Trophy 160   01:14.040
309 Jelle van Wageningh MG B V8   01:14.121
301 Tom Blok MG B GT   01:14.737
303 Theo Janssen MG C 200pk   01:15.566
203 Dagon van Heerde MG F   01:15.954
306 Marcella Meijers MG Midget   01:15.982
201 Henk Boersen MG F   01:16.527
304 Michael Meerlo Sprite   01:17.028
103 Bas Dumoulin MG B   01:17.198
207 Tjakko Koldewijn MG TF 135   01:17.561
104 Marijn Dumoulin MG B   01:17.956
129 R van Pommeren MG B   01:18.601
208 Nico van der Laan MG F   01:19.575
124 J.J. v.d. Weel MG B   01:19.794
326 Rene van Witteveen MG B GT   01:20.427
114 Rolph van Pommeren MG B   01:21.579
202 Jos Brouwer MG TF stepspeed   01:21.896
205 Eric Klompenhouwer MG F Trophy 160   01:21.959
130 R Kamminga MG B GT   01:22.772
125 Maarten v.d. Weel MG B   01:23.062
101 Jürgen Donders MG B   01:24.232
206 Carla Klompenhouwer MG F Trophy 160   01:24.904
115 Jan Raadgever MG Midget   01:25.339
117 Rene Roelofs MG A   01:25.355
119 Peter Smeets MG B   01:25.893
108 Sander Hulskamp MG Midget 1275   01:25.918
210 Ger Struik MG F   01:27.044

127 Jacqueline Zuiderwijk MG B   01:27.282

118 Willem Schaapman MG Midget   01:29.132
128 Mark Hulskamp MG Midget   01:29.161
123 Vivian Vleeshouwers MG A   01:30.292
111 Jos Neuteboom MG B GT   01:35.250
112 Hans Nieuwenhuis MG B   01:41.589

 

Tijden middagsessie

 

308 Dirk Smits MG B   00:52.338
211 Camiel Verkuijlen MG F Trophy 160   00:53.854
302 Jochem v.d. Bosch MG B GT V8   00:54.797
209 Hubert Schilder MG F Trophy 160   00:55.102
204 Amnon Hoppe MG F Trophy 160   00:55.378
203 Dagon van Heerde MG F   00:56.237
207 Tjakko Koldewijn MG TF 135   00:56.822
309 Jelle van Wageningh MG B V8   00:57.550
103 Bas Dumoulin MG B   00:57.657
124 J.J. v.d. Weel MG B   00:57.849
307 Piet Smits MG B V8 Sebring   00:57.971
205 Eric Klompenhouwer MG F Trophy 160   00:58.499
104 Marijn Dumoulin MG B   00:58.740
101 Jürgen Donders MG B   00:59.053
129 R van Pommeren MG B   00:59.151
125 Maarten v.d. Weel MG B   00:59.180
301 Tom Blok MG B GT   00:59.255
305 Ferrie Meijers MG Midget   00:59.309
303 Theo Janssen MG C 200pk   00:59.357
304 Michael Meerlo Sprite   00:59.881
130 R Kamminga MG B GT   00:59.955
109 Carst van der Koelman MG Midget 1500   01:00.746
306 Marcella Meijers MG Midget   01:00.757
114 Rolph van Pommeren MG B   01:01.021
202 Jos Brouwer MG TF stepspeed   01:01.402
208 Nico van der Laan MG F   01:01.555
210 Ger Struik MG F   01:01.655
117 Rene Roelofs MG A   01:02.058
128 Mark Hulskamp MG Midget   01:02.399
127 Jacqueline Zuiderwijk MG B   01:02.542
326 Rene van Witteveen MG B GT   01:02.592
119 Peter Smeets MG B   01:02.606
115 Jan Raadgever MG Midget   01:03.540
123 Vivian Vleeshouwers MG A   01:04.730
108 Sander Hulskamp MG Midget 1275   01:05.049
116 Jos Rijsemus MG B   01:05.225
206 Carla Klompenhouwer MG F Trophy 160   01:06.365
118 Willem Schaapman MG Midget   01:06.636
112 Hans Nieuwenhuis MG B   01:15.056
201 Henk Boersen MG F   01:16.527
111 Jos Neuteboom MG B GT   01:35.250

Eindklassement

Classic MG's

1   Bas Dumoulin

2   J.J. v.d. Weel en Marijn Dumoulin ex aequo (1 beker wordt nageleverd)

3   R. v.Pommeren

Modern MG's

1   Camiel Verkuijlen

2   Hubert Schilder

3   Amnon Hoppe
 Specials

 1   Dirk Smits

 2   Jochem v.d. Bosch

3   Piet Smits

Snelste dame
Marcella Meijers 

 


 








 




 

 

 

 

 

 



 

This is Sliced Diazo Plone Theme