Persoonlijke hulpmiddelen
Inloggen

Uitslagen en tijden van de Sportdag Lelystad 4 mei 2014

De sportdag was met 52 deelnemers een goed bezocht evenement, dat rijplezier koppelde aan competitie en gezelligheid.

Klasseringen

Classics          : 1. Bas Dumoulin          2. J.J. van de Weel     3. Edwin Rosier

Modern         : 1. Stephan Bronkhorst 2. Tjakko Koldewijn     3. Alex Mol

Specials         : 1. Jochem v.d. Bosch  2. Arie de Best            3. Pascal Gillisse

Other Make    : 1. Thom Langerak      2. Gert Budding           3. de Jong

Snelste dame : Marcella Meijers

Eindstand Ochtend MG Sportdag 2014 4-5-2014 13:24:00
==========================================================

Klasse 1
  103    Bas Dumoulin B                          01:17:28
  119    JJ van de Weel B                        01:20:52
  114    Edwin Rosier Midget                    01:20:79
  101    Jurgen Donders B                       01:21:40
  120    Maarten van de Weel B               01:21:45
  118    Vivian Vleeshouwers A                01:23:60
  117    Peter Smeets B                         01:24:03
  111    Stef Nagel B                              01:24:42
  122    Jacqueline Zuiderwijk B                01:24:53
  116    Willem Schaapman Midget            01:24:86
  106    Rene Kamminga B                       01:25:08
  108    Arno van Kessel A                       01:27:00
  104    Fluit B GT                                  01:27:11
  121    Rene van Witteveen B GT            01:28:76
  113    Rene Roelofs A                           01:30:13
  109    Gerrit van de Klashorst B              01:30:24
  110    Wim Meurkens B GT                    01:33:82
  112    Jos Neuteboom B GT                   01:34:20
  102    Paul van Dongen B                       01:37:76
  107    Guy Kepel B                                01:38:86
  105    Jan Hoefs Midget                         01:46:23
 
Klasse 2

  202    Jeroen Bronkhorst ZS                    01:16:18
  209    Tjakko Koldewijn F                        01:17:61
  211    Alex Mol F                                    01:18:32
  204    Paul Gillisse F                                01:19:70
  207    Eric Klompenhouwer F                   01:19:91
  214    Ger Struik F                                 01:22:23
  210    Nico van der Laan F                      01:22:77
  205    Mark Hanou F                              01:22:82
  201    Henk Boersen F                           01:24:04
  206    Maarten Kaskens F                       01:25:08
  203    Jos Brouwer F                             01:29:09
  212    Jan Sol F                                    01:31:95
  213    Jeroen Sol F                               01:33:92
  208    Carla Klompenhouwer F                01:39:86

Klasse 3
  303    Jochem v.d. Bosch B V8               01:14:92
  301    Arie de Best Midget                     01:16:18
  305    Pascal Gillisse B                            01:16:18
  302    Tom Blok B                                01:18:16
  304    Dick Bronkhorst Midget                01:18:77
  309    Andreas Picher A                        01:18:87
  312    Jelle van Wageningh B V8            01:19:31
  307    Ferrie Meijers Midget                   01:19:75
  308    Marcella Meijers Midget                01:21:40
  311    Roel Stassen  R V8                     01:22:61
  306    Michael Meerlo Healy Sebring        01:23:43
  310    Wouter Rutten B GT                   01:33:16

Klasse 4
  403    de Jong Cooper S                        01:17:39
  401    Gert Budding Clubman GT             01:18:37
  404    Thom Langerak MX-5                    01:20:03

  402    Arnold Halbertsma Clubman GT      01:25:30

Eindstand Middag MG Sportdag 2014 4-5-2014 17:08:00

==========================================================

Klasse 1
  103    Bas Dumoulin B                          01:03:00
  101    Jurgen Donders B                       01:05:53
  119    JJ van de Weel B                        01:05:75
  122    Jacqueline Zuiderwijk B                01:07:77
  120    Maarten van de Weel B                01:08:22
  118    Vivian Vleeshouwers A                 01:09:48
  117    Peter Smeets B                          01:10:03
  113    Rene Roelofs A                           01:10:25
  108    Arno van Kessel A                       01:13:05
  109    Gerrit van de Klashorst B              01:13:17
  121    Rene van Witteveen B GT            01:14:53
  110    Wim Meurkens B GT                    01:18:22
  102    Paul van Dongen B                      01:20:91
  112    Jos Neuteboom B GT                   01:25:69
  107    Guy Kepel B                                01:25:74
  105    Jan Hoefs Midget                         01:34:91
  106    Rene Kamminga B                        01:08:44

Klasse 2
  202    Stephan Bronkhorst ZS                 01:00:91
  209    Tjakko Koldewijn F                       01:01:96
  211    Alex Mol F                                   01:03:22
  204    Paul Gillisse F                               01:03:33
  207    Eric Klompenhouwer F                  01:06:08
  205    Mark Hanou F                              01:06:46
  214    Ger Struik F                                01:12:12
  201    Henk Boersen F                          01:12:34
  203    Jos Brouwer F                            01:12:72
  208    Carla Klompenhouwer F               01:20:14
  213    Jeroen Sol F                              01:21:34
  206    Maarten Kaskens F                      01:25:08

Klasse 3
  303    Jochem v.d. Bosch B V8              01:00:47
  301    Arie de Best Midget                    01:00:64
  309    Andreas Picher A                        01:01:46
  305    Pascal Gillisse B                           01:02:23
  302    Tom Blok B                                01:03:44
  306    Michael Meerlo Healy Sebring        01:03:71
  312    Jelle van Wageningh B V8            01:04:70
  308    Marcella Meijers Midget                 01:06:68
  307    Ferrie Meijers Midget                    01:07:28
  311    Roel Stassen  R V8                      01:08:93


Klasse 4
  404    Thom Langerak MX-5                   01:04:54
  401    Gert Budding Clubman GT             01:06:30
  403    de Jong Cooper S                        01:07:73
  

gearchiveerd onder:
This is Sliced Diazo Plone Theme