Persoonlijke hulpmiddelen
Inloggen

Uitslagen 2014

Uitslag van de eerste Navigatie Rit 2014 vanuit Cruquius

Deze eerste navigatierit had een aantal nieuwe teams als deelnemer, geïnteresseerd geraakt door de voorlichtingsavonden van het navigatieteam.

Hierbij de uitslag van de 1e navigatierit, die in een druilerig weer verreden werd, maar dat de stemming niet heeft beïnvloed.

1) Rene en Luuk Roelofs MG A
2) Dennis en Fons Wijnberg MB B GT
3) Jurgen Donders en Jacqueline Zuiderwijk MG B
4) Cor en Wim van der Zijden MG A
5) Leen-Pieter Smit en Phil Willebrands MG B
6) Tonny Vos en Mark van Netten  MG B GT
7) Marc van Beunigen en Frans van Wesel MG Midget
8) Reinout Vehmeyer en Sweder Reuchlin MG B GT
9) Nico en Carla Witte MG B
10) Ruud Schagen en Edwin Doesburg in MG B
11) Nico en Hanneke Trap in MG A Coupe
12) Bart Volger en Caroline de Boer in MG B GT
13) Guy en Anne Kepel in MG B

We feliciteren Rene en Luuk en het is maar goed dat hij zijn vader heeft overgehaald om met de A te gaan, anders was het zilveren bekertje weer hun neus voorbij gegaan.

Totaalstand Navigatiecompetitie 2014

MG Car Club Holland       
Eindklassement       
Landelijke Navigatieritten 2014       

 

Positie

Bestuurder/Navigator

Auto

Rit 1

Rit 2

Rit 3

Rit 4

Rit 5

Rit 6

Tot.

Na Aftrek

1

J. Donders/J. Zuiderwijk

MGB

11

13

9

12

13

 

58

58

2

Cor en Wim van der Zijden

MG A

10

11

12

9

9

13

64

55

3

LP. Smit en P. Willebrands

MG B

9

9

7

11

9

9

54

47

4

Francis Schutten/Frank Schutten

MG A

 

 

13

7

9

13

42

42

5

Marc v.Beuningen/John Kusters

MG Midget

 

7

11

 

11

11

40

40

6

René en Luuk/Jelmer Roelofs

MG A

13

12

 

 

13

 

38

38

7

Willem-Hein Vunderink/M.Douwes Dekker

MG B

 

 

 

13

11

10

34

34

8

Ton Vos/Mark v. Netten

MG BGT

8

6

8

11

 

 

33

33

9

Dennis en Fons Wijnberg

MG B GT

12

 

 

7

 

 

19

19

10

Maarten Reuchlin/S.Reuchlin

MG B GT

 

10

 

5

 

 

15

15

11

Alex Mol en Paul v. Dongen

MG F

 

8

4

 

 

 

12

12

11

Nico en Hanneke Trap

MG A Coupe

3

 

 

 

9

 

12

12

13

Martin&Suzan v. Hal

Porsche 911

 

 

10

 

 

 

10

10

14

Jos en Marijke Rijsemus

MG B

 

 

 

8

 

 

8

8

14

Rob en Carla Nelissen

 

 

 

 

 

 

8

8

8

16

Marc v.Beuningen/F.v.Wesel

MG Midget

7

 

 

 

 

 

7

7

16

Jan en Charles v.Kerkhof

 

 

 

 

 

 

7

7

7

18

R.Vehmeyer en S. Reuchlin

MG B GT

6

 

 

 

 

 

6

6

18

Barbera v.d. Broek/M. v. Maanen

MG B GT

 

 

6

 

 

 

6

6

20

Nico en Carla Witte

MG B

5

 

 

 

 

 

5

5

20

Martijn v.d.Broek/Marjon v.d.Broek

MG A Coupe

 

 

5

 

 

 

5

5

22

Ruud Schagen / Edwin Doesburg

MG B

4

 

 

 

 

 

4

4

22

Otto en Maribelle Sleeking

MG B

 

 

 

4

 

 

4

4

24

Bart Volger en C. de Boer

MG B GT

3

 

 

 

 

 

3

3

24

Guy en Anne Kepel

MG B

3

 

 

 

 

 

3

3

24

Bart Molendijk en Aimée Koridon

MG B

 

 

 

3

 

 

3

3

24

Kees en mevrouw Lok

MG B

 

 

 

 

3

 

3

3

 

Uitslagen en tijden van de Sportdag Lelystad 4 mei 2014

De sportdag was met 52 deelnemers een goed bezocht evenement, dat rijplezier koppelde aan competitie en gezelligheid.

Klasseringen

Classics          : 1. Bas Dumoulin          2. J.J. van de Weel     3. Edwin Rosier

Modern         : 1. Stephan Bronkhorst 2. Tjakko Koldewijn     3. Alex Mol

Specials         : 1. Jochem v.d. Bosch  2. Arie de Best            3. Pascal Gillisse

Other Make    : 1. Thom Langerak      2. Gert Budding           3. de Jong

Snelste dame : Marcella Meijers

Eindstand Ochtend MG Sportdag 2014 4-5-2014 13:24:00
==========================================================

Klasse 1
  103    Bas Dumoulin B                          01:17:28
  119    JJ van de Weel B                        01:20:52
  114    Edwin Rosier Midget                    01:20:79
  101    Jurgen Donders B                       01:21:40
  120    Maarten van de Weel B               01:21:45
  118    Vivian Vleeshouwers A                01:23:60
  117    Peter Smeets B                         01:24:03
  111    Stef Nagel B                              01:24:42
  122    Jacqueline Zuiderwijk B                01:24:53
  116    Willem Schaapman Midget            01:24:86
  106    Rene Kamminga B                       01:25:08
  108    Arno van Kessel A                       01:27:00
  104    Fluit B GT                                  01:27:11
  121    Rene van Witteveen B GT            01:28:76
  113    Rene Roelofs A                           01:30:13
  109    Gerrit van de Klashorst B              01:30:24
  110    Wim Meurkens B GT                    01:33:82
  112    Jos Neuteboom B GT                   01:34:20
  102    Paul van Dongen B                       01:37:76
  107    Guy Kepel B                                01:38:86
  105    Jan Hoefs Midget                         01:46:23
 
Klasse 2

  202    Jeroen Bronkhorst ZS                    01:16:18
  209    Tjakko Koldewijn F                        01:17:61
  211    Alex Mol F                                    01:18:32
  204    Paul Gillisse F                                01:19:70
  207    Eric Klompenhouwer F                   01:19:91
  214    Ger Struik F                                 01:22:23
  210    Nico van der Laan F                      01:22:77
  205    Mark Hanou F                              01:22:82
  201    Henk Boersen F                           01:24:04
  206    Maarten Kaskens F                       01:25:08
  203    Jos Brouwer F                             01:29:09
  212    Jan Sol F                                    01:31:95
  213    Jeroen Sol F                               01:33:92
  208    Carla Klompenhouwer F                01:39:86

Klasse 3
  303    Jochem v.d. Bosch B V8               01:14:92
  301    Arie de Best Midget                     01:16:18
  305    Pascal Gillisse B                            01:16:18
  302    Tom Blok B                                01:18:16
  304    Dick Bronkhorst Midget                01:18:77
  309    Andreas Picher A                        01:18:87
  312    Jelle van Wageningh B V8            01:19:31
  307    Ferrie Meijers Midget                   01:19:75
  308    Marcella Meijers Midget                01:21:40
  311    Roel Stassen  R V8                     01:22:61
  306    Michael Meerlo Healy Sebring        01:23:43
  310    Wouter Rutten B GT                   01:33:16

Klasse 4
  403    de Jong Cooper S                        01:17:39
  401    Gert Budding Clubman GT             01:18:37
  404    Thom Langerak MX-5                    01:20:03

  402    Arnold Halbertsma Clubman GT      01:25:30

Eindstand Middag MG Sportdag 2014 4-5-2014 17:08:00

==========================================================

Klasse 1
  103    Bas Dumoulin B                          01:03:00
  101    Jurgen Donders B                       01:05:53
  119    JJ van de Weel B                        01:05:75
  122    Jacqueline Zuiderwijk B                01:07:77
  120    Maarten van de Weel B                01:08:22
  118    Vivian Vleeshouwers A                 01:09:48
  117    Peter Smeets B                          01:10:03
  113    Rene Roelofs A                           01:10:25
  108    Arno van Kessel A                       01:13:05
  109    Gerrit van de Klashorst B              01:13:17
  121    Rene van Witteveen B GT            01:14:53
  110    Wim Meurkens B GT                    01:18:22
  102    Paul van Dongen B                      01:20:91
  112    Jos Neuteboom B GT                   01:25:69
  107    Guy Kepel B                                01:25:74
  105    Jan Hoefs Midget                         01:34:91
  106    Rene Kamminga B                        01:08:44

Klasse 2
  202    Stephan Bronkhorst ZS                 01:00:91
  209    Tjakko Koldewijn F                       01:01:96
  211    Alex Mol F                                   01:03:22
  204    Paul Gillisse F                               01:03:33
  207    Eric Klompenhouwer F                  01:06:08
  205    Mark Hanou F                              01:06:46
  214    Ger Struik F                                01:12:12
  201    Henk Boersen F                          01:12:34
  203    Jos Brouwer F                            01:12:72
  208    Carla Klompenhouwer F               01:20:14
  213    Jeroen Sol F                              01:21:34
  206    Maarten Kaskens F                      01:25:08

Klasse 3
  303    Jochem v.d. Bosch B V8              01:00:47
  301    Arie de Best Midget                    01:00:64
  309    Andreas Picher A                        01:01:46
  305    Pascal Gillisse B                           01:02:23
  302    Tom Blok B                                01:03:44
  306    Michael Meerlo Healy Sebring        01:03:71
  312    Jelle van Wageningh B V8            01:04:70
  308    Marcella Meijers Midget                 01:06:68
  307    Ferrie Meijers Midget                    01:07:28
  311    Roel Stassen  R V8                      01:08:93


Klasse 4
  404    Thom Langerak MX-5                   01:04:54
  401    Gert Budding Clubman GT             01:06:30
  403    de Jong Cooper S                        01:07:73
  

Uitslagen van de derde Navigatierit vanuit Epe.

Eerste pinksterdag vond de derde navigatierit van dit seizoen plaats met 10 deelnemende teams. Het was een pittige rit, die toch door iedereen is volbracht.

De uitslag:
1 Francis en Frank Schutten  13 punten
2 Cor en Wim van der Zijden 12 punten
3 Marc van Beuningen en John Kusters 11 punten
4 Martin van Hal en Suzan van Hal 10 punten (geen lid)
5 Jurgen Donders en Jacqueline van Zuiderwijk 9 punten
6 Tony Vos en Mark van Netten 8 punten
7 Leen Pieter Smit (zonder s!) en Phil Wildebrands 7 punten
8 Barbara van den Broek en Miranda van Maanen 6 punten
9 Martijn van den Broek en Marjon van den Broek 5 punten
10 Alex Mol en Paul van Dongen 4 punten

Uitslag van de tweede Navigatie Rit vanuit Prinsenbeek.

Het was een regenachtige rit met helaas maar 8 deelnemende teams. Twee letters moesten geneutraliseerd worden, maar verder een geslaagde rit.

De uitslag:

1 Jurgen Donders - Jacqueline Zuiderwijk
2 Rene Roelofs - Luuk Roelofs
3 Wim v/d Zijde - Cor v/d Zijde
4 Maarten Reuchlin - Sweder Reuchlin
5 Leen Pieter Smit - Phil Willebrands
6 Alex Mol - Mol Alex (reed alleen)
7 Marc van Beunningen - John Kusters
8 Ton Vos - Mark van Netten

Uitslag van de vierde Navigatie Rit vanuit Wijk bij Duurstede

De uitslagen van de tijdens het gezellige Dorestad Classic gereden rit zaten dicht bij elkaar, twee ex-aequo’s op 3/4 en 7/8.

1e Willem-Hein Vunderink en Maurits Douwes Dekker MGB  13 punten (6 fout)
2e Jurgen Donders en Jacqueline Zuiderwijk MGB 12 punten (6 fout en 7 minuten)
3e Leen Pieter Smit en Phil Willebrands MGB 11 punten (7 fout)
3e Tony Vos en Mark van Netten MG BGT 11 punten ex-aequo (7 fout)
5e Cor van der Zijden en Wim van der Zijden MGA 9 punten (7 fout en 6 minuten)
6e Jos Rijsemus en Marijke Rijsemus MGB 8 punten (7 fout en 10 minuten)
7e Dennis Wijnberg en Fons Wijnberg Ford 7 punten (8 fout)
7e Francis Schutten en Frank Schutten MGA 7 punten ex-aequo (8 fout)
9e Maarten Reuchlin en Sveder Reuchlin MG BGT 5 punten (8 fout en 17 minuten)
10e Otto Sleeking en Maribelle Sleeking MGB 4 punten (11 fout)
11e Bart Molendijk en Aimée Koridon MG B 3 punten (11 fout en 1 minuut)

Uitslag van de 5e Navigatierit vanuit Beusichem.

Punten vrije route was een compleet ander systeem dan gebruikelijk en de deelnemers hadden er een kluif aan.



Veel ex-aequo’s , maar we hebben de gereden tijd laten gelden als plaatsbepaler.
Het resultaat:
1) Jurgen Donders en Jacqueline Zuiderwijk 13 punten
2) Rene en Jelmer Roelofs 13 punten
3) Willem Hein Vunderink em Maurits Douwes Dekker 11 punten
4) Mark van Beuningen en John Kusters 11 punten
5) Cor en Wim van der Zijden 9 punten
6) Fancis en Frank Schutten 9 punten
7) Leen Pieter Smits en Phil Willebrands 9 punten
8) Nico en Anneke Trap 9 punten
9) Kees en mevrouw Lok 3 punten

Uitslag van de zesde Navigatierit

De zesde en laatste Navigatierit van dit seizoen had slechts 7 deelnemers

 

Positie

Bestuurder/Navigator

Auto

Rit 6

1

Cor en Wim van der Zijden

MG A

13

1

Francis Schutten/Frank Schutten

MG A

13

3

Marc v.Beuningen/John Kusters

MG Midget

11

4

Willem-Hein Vunderink/M.Douwes Dekker

MG B

10

5

LP. Smit en P. Willebrands

MG B

9

6

Rob en Carla Nelissen

 

8

7

Jan en Charles v.Kerkhof

 

7

 

This is Sliced Diazo Plone Theme