Persoonlijke hulpmiddelen
Inloggen

Uitslagen Sportdag Lelystad 28 april 2013

Op een zonnig Midland Circuit in Lelystad heeft op zondag 28 april weer onze jaarlijkse Sportdag plaats gevonden.

 

Eindstand 1e deel MG Sportdag 28 april 2013 28-4-2013 12:50:00

Lokatie : Midlandcircuit Lelystad

=============================================================================

 

Klasse MG B

107    Jaap Jan v.d. Weel                      01:16:18

102    Jurgen Donders                           01:18:44

105    Peter Smeets                              01:22:44

109    Jacqueline Zuiderwijk                    01:22:83

103    Adri Oosterbroek                          01:24:97

101    Pim Amelsbeek                             01:25:57

110    P Dongen                                    01:26:02

108    Rene van Witteveen                     01:26:18

104    Jos Rijsemus                                01:27:93

 

Klasse MG Midget

206    Sipke Steggink                            01:19:10

201    Boudewijn Boeken                        01:21:07

203    Guus von Morgen                         01:21:95

204    Wytze Schaapman                         01:27:05

205    Willem Schaapman                        ÄÄ:ÄÄ:ÄÄ

 

Klasse <50

301    Jochem v.d. Bosch                        01:14:65

302    Dick Bronkhorst                            01:26:89

303    Vivian Vleeshouwers                      01:28:92

 

Klasse F / TF

413    Hubert Schilder                         01:09:92

405    Amnon Hoppe                          01:12:56

410    Alex Mol                                   01:14:10

403    Paul Gillise                                01:14:76

401    Henk Boersen                           01:17:06

404    Mark Hanou                              01:18:27

409    Nico v.d. Laan                           01:20:30

406    Eric Klompenhouwer                  01:20:57

416    Stephan Bronkhorst                   01:25:46

414    Jan Sol                                     01:27:60

415    Marloes Sol                               01:30:62

407    Carla Klompenhouwer                 01:41:17

402    Jeroen Bronkhorst                      ÄÄ:ÄÄ:ÄÄ

408    Tjakko Koldewijn                        ÄÄ:ÄÄ:ÄÄ

Klasse Specials

502    Tom Blok                              01:14:26

504    Pascal Gillise                          01:14:48

501    Arie de Best                          01:14:65

509    Jeroen Bronkhorst                  01:14:92

506    Ferrie Meijers                         01:15:42

507    Marcella Meijers                      01:18:87

505    Willem de Jong                      01:20:41

508    Marcel Querido                      01:22:44

 

 

Eindstand Slalom Middag MG Sportdag 28 april 2013 28-4-2013 16:14:00
Lokatie : Midlandcircuit Lelystad
=====================================================================
Klasse MG B
107    Jaap Jan v.d. Weel                      01:01:25
102    Jurgen Donders                          01:01:85
105    Peter Smeets                            01:05:64
109    Jacqueline Zuiderwijk                   01:06:68
108    Rene van Witteveen                    01:06:95
103    Adri Oosterbroek                        01:09:43
110    P Dongen  B                               01:09:70
104    Jos Rijsemus                                01:11:08
101    Pim Amelsbeek                             01:13:44
Klasse   MG Midget
206    Sipke Steggink                            01:01:90
201    Boudewijn Boeken Midget             01:04:92
203    Guus von Morgen                         01:04:98
204    Wytze Schaapman                        01:08:28
205    Willem Schaapman                        ÄÄ:ÄÄ:ÄÄ
Klasse <50
301    Jochem v.d. Bosch                        01:03:11
303    Vivian Vleeshouwers A                   01:08:17
302    Dick Bronkhorst                            01:09:42
Klasse F / TF
413    Hubert Schilder                            00:55:25
410    Alex Mol                                      00:57:45
405    Amnon Hoppe                             00:57:62
416    Stephan Bronkhorst                      00:59:15
403    Paul Gillise                                    01:00:52
404    Mark Hanou                                 01:01:52
401    Henk Boersen                              01:01:90
409    Nico v.d. Laan                             01:03:11
406    Eric Klompenhouwer                     01:03:44
414    Jan Sol                                       01:09:54
415    Marloes Sol                                 01:10:97
407    Carla Klompenhouwer                   01:17:94
408    Tjakko Koldewijn                         ÄÄ:ÄÄ:ÄÄ
402    Jeroen Bronkhorst                       ÄÄ:ÄÄ:ÄÄ
411    Wytze Schaapman                       ÄÄ:ÄÄ:ÄÄ
412    Willem Schaapman                        ÄÄ:ÄÄ:ÄÄ
Klasse Specials
509    Jeroen Bronkhorst                       00:56:46
501    Arie de Best                               00:57:34
504    Pascal Gillise B                             00:59:38
502    Tom Blok                                   01:00:04
506    Ferrie Meijers                              01:00:80
507    Marcella Meijers                           01:01:58
505    Willem de Jong                           ÄÄ:ÄÄ:ÄÄ
508    Marcel Querido                           ÄÄ:ÄÄ:ÄÄ

Klassewinnaars:

MG B ..............Jaap Jan v.d. Weel

MG Midget......Siipke Steggink

< 50 jaar........Jochem v.d. Bosch

MG F / TF........Hubert Schilder

Specials..........Jeroen Bronkhorst

Snelste dame. Marcella Meijers

This is Sliced Diazo Plone Theme