Persoonlijke hulpmiddelen
Inloggen

2017 Zuid Jubileum rit

Jubileum 25 jaar Regio Zuid En eindelijk was het dan zover. Zondag 23 juli: ons 25 jarig jubileum. De weersverwachtingen waren wisselvallig. Zon en regen. We hebben over de hele dag maar twee korte buitjes gehad. Helaas wel net tijdens de twee ritten. Dus bij de start de dakjes open en onderweg de dakjes weer dicht. Na aankomst in de ochtend zijn onze leden in onze feesttent ontvangen met koffie en een heerlijke punt vlaai naar keuze. Na het welkom kregen we wat “ weetjes” te horen. Zoals dat onze gemiddelde leeftijd 1 jaar lager is dan het landelijke gemiddelde en daarmee op 60,2 jaar uit komt. Dat we de kleinste regio van MG CarClub Holland zijn. En we wisten al dat het een heel gezellige regio is. En dat bleek ook maar weer eens uit de grote opkomst op deze bijzondere dag. We mochten ook Paul van Dongen en zijn vrouw, als afvaardiging van het landelijke bestuur van de MG Car Club, verwelkomen. Paul speechte ook en feliciteerde ons met ons jubileum. Met deze landelijke aandacht voor ons jubileum zijn we verguld. De ochtend rit was een korte van bijna 35 km. We konden daarmee niet ver van “huis”. Ernie en Guido hebben het ondanks dat klaar gekregen om een rit uit te zetten met onbekende wegen dicht bij “Aan de Meule”. Dit keer met regelmatig passages door dorpen. De druppels die onderweg vielen waren voor sommigen niet en voor anderen wel dik genoeg om het dak te sluiten. Tussen 12.30 en 13.00 uur was iedereen weer terug bij “Aan de Meule” en hebben we genoten van een heerlijke lunch met soep en rijk aangeklede stokbroodjes. Gezien het feestprogramma later in de middag was de middagrit ook een korte van ongeveer 35 km. Deze rit, ook van de hand van Ernie en Guido, was “groener” dan de ochtendrit en cirkelde voornamelijk rond het Vliegveld Maastricht-Aachen Airport. Tijdens deze rit werden we ook weer getrakteerd op een klein regenbuitje. De druppels waren toen wel dik genoeg om alle dakjes te sluiten. Weer terug in Aan de Meule hebben we gezellig geborreld en genoten van een heerlijk Italiaans buffet. Rond 17.00 uur werden we verrast met een zeer muzikaal trio dat zeer gevarieerde en voor velen ook bekende “old timer” nummers ten gehore bracht. Menigeen heeft zachtjes meegezongen en genoten van bekende klanken. Er heerste een echte feeststemming. Het jubileum heeft op een mooie manier zijn beslag gekregen. Als regioteam waren we zeer tevreden. We hebben de indruk dat onze aanwezige leden dezelfde mening zijn toegedaan gezien de vele bedankjes voor de mooie dag. Rond 19.00 uur gingen de meesten weer richting huis. Als herinnering aan het jubileum is tijdens de dag aan alle aanwezige leden een MG pen en een MG schoudertas met daarop de tekst “1992 Regio Zuid 2017 - MG Car Club Holland” overhandigd. Twee praktische cadeautjes die we waarschijnlijk bij toekomstige ritten in gebruik zien. Daarmee genieten we nog lang na van ons jubileum. We kijken terug op een geslaagde dag. Mede dankzij de goede zorgen van het personeel van “Aan de Meule”. Van hieruit ook een hartelijke dank aan hen! Regioteam Regio Zuid
This is Sliced Diazo Plone Theme