Persoonlijke hulpmiddelen
Inloggen

15 december 2018 Annual Dinner

De zomer heeft zich van zijn beste kant laten zien; er kwam maar geen einde aan! Maar het einde van het jaar 2018 nadert nu toch met rasse schreden. En ook al zijn de temperaturen nog zomers, de tijd is gekomen om het Annual Dinner van onze club te organiseren. Een taak die wij namens het Regioteam van onze club met plezier op ons genomen hebben. Dit jaar zijn wij op zaterdag 15 december te gast in restaurant Sofa in Maastricht. Mooi gelegen bij kasteel Hoogenweerth aan de Pietersplas in Maastricht. (Hoge Weerd 6). Een prachtige locatie met een sfeervolle ambiance. We worden tussen 18.30 en 19.00 uur door gastvrouw Evelyne ontvangen met een glas prosecco. Een alcoholvrij drankje is uiteraard ook beschikbaar. Rond 19.00 uur gaan we aan tafel. De chef-kok zal ons met een culinair 3-gangen diner verrassen. Het voorgerecht bestaat uit vis, het hoofdgerecht uit vlees en bij het nagerecht kunnen we kiezen uit een zoet dessert of een hartig kaasplankje. Dieet- en andere wensen kunnen ter plekke doorgegeven worden. Het is niet nodig dit vooraf te melden. De keukenstaf zal ervoor zorgen dat iedereen deze avond verwend wordt. De kosten voor dit 3-gangen menu zijn 33 euro per persoon. Dit is exclusief drank. Zoals gebruikelijk zullen de drankjes per persoon/stel bijgehouden worden en kunnen deze kosten op het einde van de avond in het restaurant voldaan worden. Het bestuur van onze club neemt de kosten van het welkomst aperitiefje voor haar rekening. Wil je voor 10 december a.s. doorgeven als je deelneemt aan het Annual Dinner? Dit kan door een mail te sturen naar aanmeldingregiozuid@gmail.com en het verschuldigde bedrag van 33 euro per persoon over te maken op NL 44 ABNA 0466 6399 96 o.v.v. Annual Dinner 2018 + naam + aantal personen. We hopen veel clubleden op zaterdag 15 december in Maastricht te kunnen ontmoeten. Namens het Regioteam van de MG Car Club Zuid Frans en Yolanda Kooiman
Wanneer 15-12-2018
van 18:30 tot 23:00
Waar Kasteel Hoogenweerth, Hoge Weerd 6, Maastricht
Voeg agenda-item toe aan kalender vCal
iCal
This is Sliced Diazo Plone Theme