Persoonlijke hulpmiddelen
Inloggen

12 december Thema-Clubavond Regio-Midden.

Emile Huijsman en Micheal Meerlo geven deze avond uitleg over navigeren.
Wanneer 12-12-2014
van 20:15 tot 22:00
Waar t' Dorpshuis, Austerlitz
Voeg agenda-item toe aan kalender vCal
iCal


Thema-avond navigeren en lezen van een uitgezette route vrijdag 12 december.

Vind u het ook weleens moeilijk om als navigator bij een regiorit of navigatierit de juiste koers te volgen?. Met de TomTom erbij is het natuurlijk gemakkelijk, maar echt kaartlezen is lastig.

Emile 2015.jpgEmile Huijsman en Micheal Meerlo gaan het deze avond uitleggen. Vooral het navigeren via bolletje-pijltje, grensbenadering en ingetekende kaart zullen aanbod komen. Deze avond is speciaal voor de beginnende navigatierijd(st)ers, nieuwe leden en natuurlijk ook voor de meer ervaren navigatierijd(st)ers onder ons. Neem een pen of potloot mee, u bent van harte welkom op onze club locatie  " t' Dorpshuis Austerlitz " aanvang 20.15 uur.

This is Sliced Diazo Plone Theme